Skip links

شرایط و قوانین

قرارداد آموزش

قوانین آموزشی علیرضا محمدی کمال آبادی

آموزش تقویت حافظه و تمرکز دارای چندین سطح می باشد، اکنون شما در مرحله آموزش مقدماتی تقویت حافظه و تمرکز قرار دارید. این آموزش به صورت خصوصی و غیر حضوری (مکالمه واتساپ) برگزار می‌شود.

هم اکنون قبل از فراگیری این روش آموزشی، قدرت حافظه شما چقدر است ؟

با خواندن یک سری عدد یا کلمه، چه تعداد از آن ها در حافظه شما می ماند؟

این آموزش به شما کمک میکند با تلاش، پشتکار و همت خود، قدرت بالاتری در زمینه حافظه و تمرکز داشته باشید بنابراین تکرار و تمرین شیرین رمز موفقیت شماست؛ این روش، شعبده یا معجزه نیست، بلکه یک روش آموزشی منحصر به فرد است.

در صورتیکه توصیه ها را مو به مو اجرا نمایید، در مرحله مقدماتی چنانچه سن شما بین 8 تا 15 سال باشد، میتوانید 30 عدد یا 30-40 کلمه و برای سنین بالاتر از 15 سال حداقل 52 عدد و 52 کلمه را به سرعت حفظ نمایید. آموزش صرفا برای سنین بالاتر از 8 سال می‌باشد.

دوره آموزشی در 3 جلسه  و در یک دوره 15 روزه برگزار می‌شود (هر 5 روز یک جلسه نیم ساعته)،  مدت زمان آموزش برای هر جلسه حدود نیم ساعت می‌باشد.

ورود به مرحله ثبت نام آنلاین به منزله این است که شما توانایی آقای علیرضا محمدی کمال آبادی و تاثیر آموزش های ایشان را در خصوص افراد دیگر ملاحظه نموده و آنرا به عینه دیده اید، لذا حق هر گونه ادعایی علیه ایشان را از خود سلب و ساقط می‌نمایید.

به عنوان رکورد دار حافظه ایران و آسیا، تاکید می کنم بدون همت و تلاش خودتان موفقیت حاصل نخواهد شد.

شهریه

شهریه دوره آموزش غیر حضوری پس از تعیین سطح توسط آقای محمدی بصورت توافقی می باشد.

چنانچه خود را متعهد به شرایط ذکر شده می نمایید، با فشردن دکمه زیر، وارد بخش ثبت نام شوید.